AKADEMIA #LAG

Stawiasz swoje pierwsze muzyczne kroki i dopiero rozpoczynasz swoją podróż?

Zapisz się do naszej Akademii gdzie poznasz innych muzycznie zakręconych ludzi takich jak Ty, weźmiesz udział we wspólnych warsztatach, koncertach, muzycznych wyjazdach, pracy w studio nagrań nad utworami i indywidualnych zajęciach wokalnych, na których rozwiniesz swój potencjał.
Dzięki Akademii złapiesz doświadczenie i obycie ze sceną, sprawdzisz się, poznasz rynek a przede wszystkim przeżyjesz prawdziwą muzyczną przygodę, która pozostanie z Tobą na zawsze!

Zobacz relacje z naszych wyjazdów, posłuchaj co o Akademii mówią jej uczestnicy i dołącz do nas!

Indywidualne treningi wokalne

 • poznaj skuteczny, dający szybki efekt trening bazujący na naszej autorskiej metodzie nauczania;poznaj skuteczny, dający szybki efekt trening bazujący na naszej autorskiej metodzie nauczania;
 • rozwijaj się z dedykowanym Tobie trenerem wokalnym w indywidualnym trybie dostosowanym do Twoich potrzeb;
 • poczuj jak wiele można zrobić kiedy nie czujesz na sobie presji;
 • odkryj swój głos oraz jego nowe możliwości;

Wyjazdy i koncerty

 • wyrusz na pełen muzycznych przygód weekendowy wyjazd;
 • poznaj nowych ludzi – muzycznych freaków takich jak Ty;
 • złap doświadczenie podczas wspólnych koncertów;
 • poczuj satysfakcję z tego co potrafisz;

Praca w studio i songwriting

 • sprawdź jak proste jest tworzenie muzyki;
 • weź mikrofon do ręki i śpiewaj;
 • daj się sobą zaopiekować;
 • stwórz swój własny muzyczny świat, pod okiem profesjonalistów;
 • bądź częścią drużyny, z którą dzielisz wspólną pasję;

Praktyczne warsztaty z rynku muzycznego.

 • dowiedz się jak wygląda budowanie własnej muzycznej marki;
 • sprawdź jak zarządzać projektem muzycznym;
 • spotkaj się z dziennikarzem muzycznym;
 • zorganizuj swój własny koncert;

Mówią o nas

Alicja Wolak:​
Polecam osobom w każdym wieku i w każdym stopniu zaawansowania! Atmosfera jest wspaniała, a zajęcia dają naprawdę dużo! Odkąd jestem w Live Art nauczyłam się pracować z głosem i poznałam swoje możliwości.
Kasia Główka:​
Super miejsce na rozwój! Podejście mega profesjonalne, świetna ekipa ludzi, pozytywna energia i mega ciekawe warsztaty. Po 3 latach współpracy gorąco polecam!
Ewelina Piworowicz:​
Jestem uczestnikiem akademii Live Art już ponad rok, więc szczerze mogę przyznać, że jest to idealne miejsce do uwalniania swoich snów, emocji, pasji. Nauczyłam się tam niesamowicie wiele dzięki bardzo profesjonalnie przeprowadzanych zajęciach indywidualnych jak i grupowych. Live Art- magiczne miejsce dla artystów. Odkrywam tam nie tylko swoje ukryte umiejętności ale i siebie na nowo. Tam mogę być po prostu sobą!
Marysia Małecka:​
Na warsztaty w Akademii Live Art zawsze czekam z niecierpliwością. Mimo, że nie mieszkam w warszawie to dojazd nie jest problemem, bo te godziny w studio wynagradzają wszystko. Ekipę tworzą pełni pasji muzycy, którzy świetnie rozumieją technikę śpiewu i już po paru zajęciach da się zauważyć zmianę. Polecam 🙂
Marlena Kulmanowska-Kawka:​
Akademia Live Art to miejsce dla osób w różnym wieku. Pomimo mojego znacznego wieku, w tym miejscu czuję się jak 20 latka. Zaś trenerzy Jagoda i Maciek-pełny profesjonalizm. Polecam!
Marta Chmielak:
Cieszę się ze trafiłam pod wasze skrzydła, kiedy nie wierzyłam w swoje możliwości i nie wiedziałam czy cokolwiek potrafię. Już po pierwszych zajęciach dostałam powera na więcej. Obecnie jestem już bardziej świadoma swoich możliwości i tego czego chce, za co bardzo wam dziękuję.
Michał Gulan:
Akademia Live Art – najlepszy wybór jeśli chodzi o naukę śpiewania. Świetni trenerzy, którzy tworzą niesamowitą atmosferę, co zdecydowanie jest najważniejsze podczas nauki czegokolwiek. Potrafią znaleźć metodę, aby nauczyć śpiewać każdą osobę. Akademia Live Art nie uczy jedynie śpiewu, ale także prowadzi warsztaty z rynku muzycznego i tworzenia własnych piosenek. Jeśli ktoś marzy o karierze piosenkarskiej – zdecydowanie powinien zacząć współpracę z Live Art Group.
Milena Jaroszewska:
W Akademii Live Art jestem już dwa lata – przyjście tu było jedną z moich najlepszych decyzji! Miałam okazję pracować z różnymi trenerami, którzy pokazali mi możliwości mojego głosu. Spotkałam nowych artystów, wykonawców, dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy o rynku muzycznym. Poznałam teorię muzyki, a nawet podstawy gry na pianie. Miałam możliwość profesjonalnych nagrań i występów na koncertach w różnych częściach Polski. Trenerzy zadbali nie tylko o mój rozwój muzyczny, ale także o mój komfort psychiczny i poczucie własnej wartości. 🙂
Wiktor Zieliński:
Akademia Live Art dała mi w końcu szansę na rozwój moich pasji i pozwoliła mi odnaleźć wiarę we własny sukces i umiejętności. Trenerzy świetni, dobra atmosfera, a wręcz można by rzec perfekcyjna oraz pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego ucznia akademii. Akademia Live Art to najlepsza inwestycja w siebie jaką zrobiłem.
Previous
Next
quoteUpper

Wiktor Zieliński:

Akademia Live Art dała mi w końcu szansę na rozwój moich pasji i pozwoliła mi  odnaleźć wiarę we własny sukces i umiejętności. Trenerzy świetni, dobra atmosfera, a wręcz można by rzec perfekcyjna oraz pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego ucznia akademii. Akademia Live Art to najlepsza inwestycja w siebie jaką zrobiłem.

quoteLower

Dołącz do nas!

ab_shout