#LAG

Live Art Group to niezależne wydawnictwo muzyczne i ekipa specjalistów rynku muzycznego.

Łączy nas pasja tworzenia.

Współpracujemy z artystami na każdym etapie rozwoju kariery. Dlatego niezależnie czy dopiero zaczynasz i chcesz dowiedzieć się „Co można z tą Moją muzyką zrobić?” czy debiut masz już dawno za sobą i potrzebujesz ten mityczny „Konkret” u nas zawsze dostaniesz konkretne rozwiązania oparte o nasze blisko 10 letnie doświadczenie na rynku.

Dorzucimy do tego pełne wsparcie, wskazówki, narzędzia, sprzęt i umiejętności, które będą niezbędne w drodze po Twój sukces.

Nasz zespół

Jerzy Bryczek

Promotor, menadżer muzyczny, współzałożyciel Live Art Group.

Organizator blisko 500 wydarzeń w tym festiwali, gal, koncertów i wernisaży. Pracuje ze stacjami radiowymi, wydawnictwami muzycznymi i artystami nad ich rozwojem oraz wizerunkiem. Wykładowca Akademii Live Art z zakresu kreacji wizerunku, komunikacji, tworzenia modeli biznesowych.

Maciej Szulc

Wokalista, producent, kompozytor, współzałożyciel Live Art Group.

Jego autorska technika wokalna katapultowała na wyższy poziom już ponad 200 artystów, 5 z nich narzekało, jednak nikt nie wie gdzie teraz są. Mocą superbohatera ratuje z opresji zagubionych w niebezpiecznych otchłaniach kompozycji. Poza Europą muzyka jego autorstwa dotarła już do USA, Kanady, Australii i kilku mieszkańców Islandii, a jako ulubione miejsce do koncertów upatrzył sobie Szwajcarię.

Jagoda Uniewicz

Wokalistka, Prezes Zarządu Grupy Live Art, Szefowa Akademii Live Art.

Potrafi zainspirować stawiających pierwsze kroki w śpiewaniu jak i zmobilizować doświadczonych wokalistów do działania! Smyczkiem od wiolonczeli szyje niczym zawodowy łucznik, o czym przekonało się Varius Manx, Kapela z Orliczka i Marek Piekarczyk.

Tomasz Waldowski

Producent, kompozytor, multiinstrumentalista.

Gra na bębnach w zespole LemON i Chłopcy kontra Basia. Jako producent pracował m.in z Renatą Przemyk, Skubasem, MoMo, zespołem Mów. Komponuje i wykonuje muzykę do spektakli, filmów i spotów.

W Live Art Group wraz z Maćkiem Szulcem tworzy tandem produkcyjny wydawnictwa Live Art Group.

Basia Derlak

Tekściarka, wokalistka, autorka muzyki, storytellerka.

Słyszeliście o „Chłopcy kontra Basia”? Tak, to ta Basia! Dwukrotnie nominowana do Fryderyka, od 12 lat koncertuje w Polsce i za granicą. Gra na harfie, klarnecie i fortepianie. Komponuje, pisze opowiadania i teksty piosenek dla siebie oraz innych artystów. W Live Art Group prowadzi treningi wokalne oraz warsztat z songwritingu. W chwilach wolnych śpiewa piosenki ludowe i tańczy oberki.

Marcin Nowak

Strateg, przedsiębiorca, czarodziej od YouTube i promocji digital

Biznes, strategia to jego pasja, którą żyję i którą chcę się dzielić z innymi. Za dnia przedsiębiorca, właściciel kilku dobrze prosperujących marek, a gdy zapada zmrok - czarodziej od YouTube i reklamy. Stworzy Twój kanał od podstaw, przygotuje strategię rozwoju i ustawi taką kampanię promocyjną, że długo nie będziesz w stanie opędzić się od nowych fanów i subskrybentów!

Tomasz Szwarc

Marketingowiec (w dobrym tego słowa znaczeniu), grafik, człowiek-orkiestra.

Gdy był mały marzył, aby zostać superbohaterem. Po kilkunastu latach pracy w marketingu, został Człowiekiem Orkiestrą! Zdobył doświadczenie i umiejętności z wielu różnych branż, światów i czasoprzestrzeni. Jako marketing manager pomagał wprowadzać na rynek nowe marki, odpowiadał za rebranding, pracował w agencjach reklamowych, aż w końcu osiadł na stałe w Live Art Group, aby wspierać artystów w promocji ich twórczości i wizerunku.

Bartosz Boruciak

Ekspert rynku muzycznego, zajmujący się szeroko pojętą kulturą popularną.

Twórca oraz prowadzący programów telewizyjnych, audycji radiowych oraz kanałów muzycznych na YouTube. Autor ponad kilkuset wywiadów z artystami reprezentującymi różne gatunki muzyczne. Prywatnie fan kina i książek. Jak sam mówi: "Filmy - im głupsze, tym lepsze. Książki, które pochłaniają mnie w całości".

Jakub Śliwiński

Dziennikarz Muzyczny, niemiłosiernie fałszujący gitarzysta, niedoszły bębniarz, jeszcze nieodkryty wokalny wirtuoz.

W związku z własną indolencją artystyczną, promuje i pomaga tym, u których talentu nie poskąpiono. Od ponad dekady, nieprzerwanie związany z radiowymi antenami. W czasie, który powszechnie uważa się za wolny, pasjami gromadzi archiwalne numery komiksów.

SKLEP #LAG

Chcesz się rozwijać nie tracąc czasu na zbędne dojazdy? Odległość Nas nie ogranicza!

Sprawdź nasz nowy wirtualny sklep i znajdź to czego potrzebujesz nie wychodząc z domu!

Wiedza prosto od specjalistów rynku muzycznego jest na wyciągnięcie ręki.

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z nowościami od Live Art!

quoteUpper

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
quoteLower
quoteUpper

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
quoteLower

Poznajmy się lepiej

Zapisz się do newslettera!

Uzyskasz dostęp do darmowych materiałów, najnowszych publikacji, informacji o konkursach, castingach i aktualnościach z branży.